Tarifní mapy

Nový systém pro tvorbu tarifních map spojuje papírovou produkci a on-line mapy. Vedle tištěných výstupů nabízíme také aplikaci Interaktivní mapa pro veřejnost.

Upozornění: Údaje o tarifních zónách v ukázkové aplikaci a ilustračních obrázcích níže mají pouze informativní charakter a mohou se od skutečných dat lišit.

Výhody našeho řešení

  • Automatizovaná příprava dat
    Tarifní zóny jsou automaticky generovány z dat jízdních řádů. Poté provádíme kontrolu a optimalizaci.
  • Opravdová mapa
    Výstupy jsou geograficky správné a topologicky čisté. Je proto možné je kombinovat s dalšími mapami (podkladová mapa, sít linek a pod.).
  • Tiskové výstupy
    Systém poskytuje různé typy tiskových výstupů (přehlednou mapu tarifních zón, tarifní mapu s dojezdovou cenou z výchozí zóny). Generování map pro jednotlivé výchozí zóny probíhá automaticky.
Vymezení zón pro tarifní mapu
Mapa zón s vyznačením dojezdové ceny

Interaktivní mapa pro veřejnost

On-line interaktivní mapa je moderní cesta, jak informovat cestující. Zobrazení mapy se mění v závislosti na výběru výchozí zóny. Do mapy je možné doplnit vyhledání zastávek a volbu příslušného tarifu a další funkce. Mapu je možné provozovat samostatně, vložit ji do vlastních webových stránek nebo doplnit do naší aplikace Virtuální zastávka.

Interaktivní mapu můžete vyzkoušet sami níže, nebo v samostatném okně. Pro změnu výchozí zóny klikněte do mapy, okolní jednotky se automaticky přebarví. Přiblížíte se pomocí kolečka myši, pro posun mapu uchopte levým tlačítkem a posuňte.

Máte zájem o více informací?

Napište nám na doprava@tmapy.cz.

Menu
Nahoru Domů