T-SEARCH


Nejaktuálnější adresy a parcely pro Váš informační systém a webový projekt

Nedílnou součástí kvalitních informačních systémů (ERP, CRM, atd.) a webových projektů je možnost vyhledávat nebo rozšiřovat evidované záznamy o adresu, případně katastrální území a parcelu. Tato základní fukčnost s sebou nese vysoké nároky na znalost nejen geografických datových modelů a formátů, ale i platné legislativy.

T-SEARCH je webová služba, kterou můžete pomocí API jednoduše integrovat do svého systému, my se postaráme o vše ostatní - aktuálnost a dostupnost dat, 100% shodu s národním registrem RÚIAN i dodržení licenčních podmínek.

Zaručujeme kvalitu, dostupnost a spolehlivost. T-SEARCH každý den kontroluje a aktualizuje více než 25 milionů záznamů (adresy, parcely, atd.) z národního registru RÚIAN, přičemž aktualizace dat nemá vliv na výkon či dostupnost systému. Služba je navíc plně zabezpečena a obsahuje kontrolní mechanismus pro verifikaci aktualizace dat a datového modelu.

Dalšími funkcemi jsou:

  • našeptávač
  • převod adresy na zeměpisné souřadnice a naopak (reverzní geokódování)
  • filtrace dat dle okresu nebo obce, případně jinak definované oblasti v mapě
  • identifikace typu vyhledaného záznamu (např. “adresa”)
  • propojení s mapou či řešením T-CORPIS - tvorba specifických mapových výstupů (např. mapa cen nemovitostí, mapa sídel a poboček zákazníků)
  • tvorba seznamu nově vzniklých a zaniklých objektů (adres, parcel) za vybrané časové období a/nebo území

Jednoduchá integrace pomocí T-SEARCH API (REST rozhraní, formát JSON). Dokumentace je dispozici v češtině.

T-SEARCH vyhledávání

Jak mohu T-SEARCH využít?

  • Mám ve svém CRM systému databázi zákazníků, které potřebuji zobrazit v mapě.
  • Jsem realitní makléř a potřebuji do svého informačního systému uložit přesnou a aktuální informaci o umístění (adresa či parcela) nabízené nemovitosti.

Podpora GeoEnrichment

V případě, že potřebujete obohatit data z Vašeho systému o další specifická data, např. katastrální, statistická, obchodní či demografická, můžete využít funkci GeoEnrichment (tzv. prostorové obohacování dat). Okamžitě tak získáte data s nesrovnatelně vyšší hodnotou.

T-SEARCH GeoEnrichment

Kontakt

Líbí se Vám T-SEARCH a rádi byste tuto službu využili ve Vašem informačním systému či webovém projektu? Kontaktujte nás.

Máte zájem o více informací? Napište nám nebo zavolejte.

Ing. Jaroslav Poláček
tel.: +420 720 940 156
e-mail: jaroslav.polacek@tmapy.cz

Něco nám napište
Vyplňte prosím jméno a příjmení
Vyplňte prosím organizaci
Opište správně kód z obrázku
Je nám líto. Formulář nelze nyní odeslat. Zkuste to prosím později.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Vyplněné údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Více informací o tom, jak nakládáme s osobními údaji, naleznete v dokumentu Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Menu
Nahoru Domů