ISSS 2016 - tradiční účast ve znamení pokroku

Ve dnech 4. a 5. 6. proběhl v kongresovém centru Aldis v Hradci Králové 19. ročník konference ISSS/4VDIS. Náš stánek se již tradičně stává na této akci místem, kde se s Vámi potkáváme a máme možnost pobavit se o pracovních i nepracovních záležitostech.

Letos měli hosté našeho stánku možnost vidět ukázky nového prostředí T-WIST BOX, který je již nasazený v ostrém provozu na prvních městech České republiky. Jedněmi z těchto projektů jsou například geoportály měst Velké Meziříčí a Český Krumlov realizované na platformě Esri. Na konferenci nás navštívila celá řada uživatelů, kteří v novém prostředí buď již pracují, nebo mají migraci teprve před sebou. O témata k hovoru v přátelském prostředí tak bylo postaráno. Uživatelé se s námi mohli podělit o své dojmy z nového prostředí, nebo prodiskutovat případné otázky.

I v letošním roce se T-MAPY účastnily konference ISSS. Náš firemní stánek je na této akci tradičně místem, kde se potkáváme s našimi zákazníky. Letos byly nejčastěji diskutovanými tématy nové prostředí T-WIST BOX a aplikace Hlášení závad.

Vedle nového prostředí T-WIST BOX byla častým předmětem debat naše aplikace Hlášení závad, která se hned několikrát umístila na předních pozicích krajských kol soutěže Zlatý erb, a která se po roce od svého uvedení na trh stala nedílnou součástí komunikace občanů s úřady mnoha měst.

Těšíme se na další příjemná setkání na dalších konferencích a seminářích. Informace o tom, kde všude se s námi letos můžete potkat, naleznete na našich webových stránkách.

Menu
Nahoru Domů