Přestaňte mapy prohlížet, začněte s nimi pracovat!

Co je GIS4U?

GIS4U je novou generací řešení geografického informačního systému (GIS) pro obce a malá města. Koncept řešení vychází z našich více než dvaceti let zkušeností a stovek úspěšných implementací na středních a velkých městech. GIS4U využívá technologie, které obcím a malým městům umožňují aktivně pracovat (nejen) s geografickými daty. To bylo doposud možné jen v robustních a drahých systémech, zatímco GIS4U je cenově dostupné i těm nejmenším obcím.

GIS4U: GIS pro malá města a obce
GIS4U je moderní řešení GIS pro malá města a obce.

Nebojte se kliknout, k ničemu Vás to nezavazuje! V DEMO režimu máte zdarma k dispozici stěžejní aplikace a mapové projekty nad testovacím katastrálním územím. Můžete vyhledávat v datech katastru nemovitostí, zkusit si zakreslit do mapy poznámku k parcele, vložit libovolný bod atd. DEMO GIS4U je Vám k dispozici.

Co GIS4U umí?

Naše řešení umí víc, než na co jste byli doposud zvyklí. Nejen že zobrazíte potřebné mapy a můžete v nich vyhledávat, ale navíc si data můžete sami vytvářet a upravovat.

Základ aplikace samozřejmě tvoří nejrůznější mapové podklady. Všechny potřebné mapy – mapa katastru nemovitostí, územní plán, letecké snímky, pasporty, inženýrské sítě a mnoho dalších – uvidíte po jednom kliknutí. K dispozici máte také rychlé fulltextové vyhledávání nad daty RÚIAN.

Kromě toho disponuje GIS4U nástroji, které Vám umožní snadno vytvářet a editovat data přímo ve webové aplikaci. Máte možnost například zakreslit si do katastrální mapy pronájem pozemku, zábor prostranství, informaci o využití území, ochranném pásmu atd. Už nemusíte čekat, až Vám někdo za drahé peníze aktualizuje Vaše data. Osadíte v terénu novou značku, lampu, strom nebo mobiliář? Otevřete GIS4U a kliknutím do mapy si jednoduše nový prvek zaevidujete. Pokud se stane, že Vám bude chybět kategorie pro nový objekt, stačí si ji přidat do číselníku kategorií, přiřadit mapovou značku a máte hotovo. GIS4u totiž umožňuje i uživatelské úpravy číselníků témat. Vše si můžete nanečisto vyzkoušet v naší DEMO aplikaci.

Pro více informací o nástrojích a funkcích GIS4U klikněte na odkaz níže.

Nadstavbové moduly

Základní řešení GIS4U je navrženo tak, aby pokrývalo potřeby, které jsou stejné napříč všemi úřady. V závislosti na Vašich konkrétních požadavcích a potřebách je potom možné GIS4U rozšiřovat o celou škálu zásuvných modulů, jako je evidence mobiliáře, správa hřbitova, pasport komunikací, pasport zeleně atd.

Každý uživatel má možnost vybrat si, jestli mu pro vedení dané evidence postačí její správa v univerzálním modulu GIS Objekty, nebo na tuto evidenci chce samostatný modul schopný pokročilejších úloh. Při nasazování GIS4U tak nejste omezeni v rozhodnutí, co za své peníze pořídit, pouze je potřeba se rozhodnout, jak detailně chcete dané téma evidovat. Ani toto rozhodnutí není nezvratné, v průběhu užívání můžete přejít z jednoduché na pokročilou evidenci a naopak.

Nejčastější otázky

Co je potřeba k tomu, abychom mohli GIS4U začít používat? Jak je to s bezpečností? Mohu do systému vkládat vlastní data? Odpovědi na nejčastější otázky naleznete zde.

Kolik GIS4U stojí?

Za zpřístupnění veřejně dostupných dat a vyhledávání nad nimi u nás nic neplatíte. Vyzkoušejte naši DEMO aplikaci. Pokud se Vám práce s GIS4U zalíbí, kontaktujte nás a my Vám zajistíme přístup do aplikace.

Pokud chcete pracovat s plnohodnotným katastrem, zakreslovat si k parcelám informace, tvořit vlastní evidence a pasporty, kontaktujte nás a my Vám zašleme cenovou nabídku.

Kontaktovat nás můžete prostřednictvím formuláře níže, e-mailem na jan.zavrel@tmapy.cz nebo telefonicky na čísle +420 602 508 557.

Kontakt

Máte-li jakýkoli dotaz k produktu GIS4U, neváhejte nás kontaktovat:
Jan Zavřel
tel.: 602 508 557
e-mail: jan.zavrel@tmapy.cz

Něco nám napište
Vyplňte prosím jméno a příjmení
Vyplňte prosím obec
Opište správně kód z obrázku
Je nám líto. Formulář nelze nyní odeslat. Zkuste to prosím později.

Vaše údaje jsou u nás v bezpečí. Vyplněné údaje použijeme pouze pro zaslání odpovědi na Váš dotaz. Více informací o tom, jak nakládáme s osobními údaji, naleznete v dokumentu Prohlášení o ochraně osobních údajů.

Menu
Nahoru Domů