Systém Pasportizace Ústeckého kraje získal ocenění

Úspěšný projekt Pasportizační systém nemovitého majetku Ústeckého kraje získal ocenění v soutěži Egovernment The Best 2016 - Deloitte v kategorii projekty krajů.

cena za 2. misto v kategorii projekty kraju
cena, kterou si převzali v rámci společenského večera v Obecním domě v Praze zástupci Ústeckého kraje

Pasportizační systém byl realizován jako plně responzivní webové řešení složené z několika dílčích aplikací informačního systému T-WIST, z nichž jmenujme např. Evidenci nemovitého majetku, Technickou evidenci objektů či Registr nemovitostí. Součástí řešení je automatická integrace dat z účetního systému Microsoft Dynamics NAV (NAVISION), katastru nemovitostí ČÚZK i dalších externích zdrojů, majetek kraje lze přehledně zobrazit také v mapové aplikaci. Celý systém správy majetku, společně s pracovníky krajského úřadu, aktivně používá i 133 zřizovaných organizací kraje a lze s ním pracovat odkudkoliv, kde je připojení k internetu.

ukázka rozhraní aplikace

Egovernment the Best je soutěž, která si klade za cíl představovat ty nejzajímavější projekty elektronizace veřejné správy v ČR. Je určena každému, kdo v rámci veřejné správy realizoval jakýkoliv projekt elektronizace. Není podstatné, zda se jedná o malý či velký, lokální či celorepublikový projekt. V soutěži je nejdůležitější nápad, potenciál produktu, provedení a skutečnost, že se jedná o elektronizaci veřejné správy.

zastupkyne Usteckeho kraje prebiraji oceneni
zástupkyně Ústeckého kraje s oceněním
Menu
Nahoru Domů